koclukteknikleri2

 

Satın Almak İçin:
  kitapyurdupandora idefix

KOÇLUK TEKNİKLERİ | 3. Baskı
51 Teknik ile Dönüştüren Diyaloglar

Derleyen: Fatoş Ayvaz
Sayfa Sayısı: 224
Basım Tarihi: Ağustos 2017
ISBN: 9786058481206

İlk baskısı kısa sürede tükenen KOÇLUK TEKNİKLERİ kitabının 2. BASKISI çıktı!

36 yetkin koçtan 51 farklı teknik!
Tüm koçlar ve koç olmak isteyenler için seanslarını daha verimli
hale getirecek hazine değerinde bir kaynak

“Bu kitap, daha iyi yaşam şartları, daha fazla gelir, verim, mutluluk ve daha birçok şeyi hedefleyen insanların bunlara ulaşmalarında yardımcı olmak gayesiyle yola çıkan FA Coach Academy mezunlarının koçluk deneyimleriyle yazıldı. Her bir koç, kişilerle özel çalışmalarında geliştirdiği ve kendi koçluk deneyimlerinde kullandığı teknikleri ve uygulamaları seanslarınızda, görüşmelerinizde, yönetim tarzınızda, liderlik becerilerinizde kullanabilmeniz için sizlerle paylaştı.
Koçların yanı sıra yöneticiler, liderler, insan kaynakları uzmanları ve mentorlar için de görüşmelerinde yardımcı olacak kaynaklar içeren bu kitapta, kendi uzmanlık alanlarınızı zenginleştirecek teknikler ve diyaloglar bulabilirsiniz.”

Fatos Ayvaz

“Koçluk ayrıştıran bir meslektir ve şüphesiz birçok koç zaman zaman doğru yolu seçip seçmediğini, doğru kararlar verip vermediğini ya da bir meseleyi mümkün olan en iyi şekilde halledip halletmediğini sorgulamaktadır. Bu kitap, yetkin profesyonellerin tecrübelerinden yola çıkarak geliştirdikleri hazine değerinde teknikler, ipuçları ve kısa yollar sunuyor. Bu kitabın diğer bir faydası da, okurların koç olarak kendi tecrübelerini ve gelişimlerini düşünmeye ve bunları yazar koçların deneyimleriyle kıyaslamaya teşvik edici olmasıdır.

Carol Wilson

 

Kitap Hakkında:
Akşam